IPC Groene Ruimte maakt gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken om jou een optimale bezoekerservaring te bieden, om je relevante informatie aan te bieden en om jouw surfgedrag te meten. Met deze cookies kan IPC Groene Ruimte jouw internetgedrag binnen deze website volgen. Zodoende kan IPC Groene Ruimte advertenties aanpassen aan jouw interesses en kun je informatie delen via social media. Door op ‘OK’ te klikken, ga je hiermee akkoord.

OK

Het product is toegevoegd aan uw winkelwagen!

Naar winkelwagen Verder winkelen

Helaas, het product is niet meer beschikbaar.

Sluiten

Kom jij ons team versterken?

19 december 2018

Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar twee nieuwe collega's.

(Aankomend) Salesmanager/Commercieel Adviseur gezocht!
Zit sales in je DNA, is klanten goed van dienst zijn voor jou belangrijk en weet jij de business van één van de mooiste groene opleiders van Nederland verder te laten groeien? Dan hopen we dat je je door deze advertentie aangesproken voelt!
Bekijk de volledige vacature hier.

Heb je interesse om deel uit te gaan maken van een fijn bedrijf, mail dan je sollicitatiebrief met cv vóór 10 januari 2019 naar HR@ipcgroen.nl t.a.v. de directie.

&

Trainer Groen en Veiligheid gezocht!
Zit opleiden en coachen in je DNA? Is klanten goed van dienst zijn voor jou belangrijk? Ben jij een persoon met visie op het gebied van de toekomstige buitenruimte (groene ruimte, schone en klimaatbestendige stad). Weet jij jouw kennis en vakmanschap op een enthousiaste manier over te dragen aan deelnemers van onze trainingen, zodat één van de mooiste groene opleiders van Nederland verder kan groeien? Dan hopen we dat je je door deze advertentie aangesproken voelt!
Bekijk de volledige vacature hier

Heb je interesse om deel uit te gaan maken van een fijn bedrijf, mail dan je sollicitatiebrief met cv vóór 10 januari 2019 naar HR@ipcgroen.nl t.a.v. de directie.

Deel deze pagina

Terug naar overzicht
Meer informatie? Neem contact met ons op Contact

Waarom IPC?

Bezoekadres

Koningsweg 35,
6816 TG Arnhem

Postadres

Postbus 393,
6800 AJ Arnhem

Iedere werkdag geopend van 08:00 tot 17:00 uur.

Telefoon 026 35 50 100
Fax 026 44 55 629
Email info@ipcgroen.nl